Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Fotografowie castingi i ogłoszenia

Utwórz darmowe konto, dziel się swoją twórczością, nawiązuj ciekawe kontakty, bierz udział w castingach, daj się poznać jako wzięta modelka, aktor lub fotograf, zdobądź popularność jako tancerz, rozwiń swoją muzyczną karierę!

Ogłoszenia branży artystycznej i rozrywkowej
  • Baza modelek i modeli
  • Baza fotografów i stylistów
  • Baza aktorów, muzyków i tancerzy
  • Castingi
  • Baza agencji
  • Interesująca społeczność
Fotograf Tomasz Pawlak
95 odwiedzin
107 odsłon

Tomasz Pawlak

Łódź, woj. łódzkie, Polska

Fotograf
Zdjęcia studyjne, Zdjęcia plenerowe, Zdjęcia reklamowe, Celebryci, Praca z modelkami, Praca z modelami, Bielizna, Nagość zakryta, Akt artystyczny

Jesteśmy zespołem kreatywnych ludzi, fotografia to nasza pasja, która pochłania godziny pracy i czas wolny. To nasz sposób na życie i gwarancja pełnego zaangażowania w sesje zdjęciowe, pomysłowości i świeżego spojrzenia na rolę zdjęć w dzisiejszym świecie.

Posiadamy duże doświadczenie w fotografii. Realizujemy sesje indywidualne, rodzinne, pamiątkowe w szerokim zakresie tematyki i rodzaju zdjęć od portretu po intymne sesje aktu. Sesja może odbywać się w naszym przytulnym studio lub plenerze. Nasza inwencja twórcza, łamanie utartych schematów oraz wybujała wyobraźnia powodują, że wyróżniamy się na tle innych i cieszymy się zaufaniem naszych klientów.

Prowadzimy warsztaty fotograficzne z fotografii studyjnej, plenerowej, kursy obsługi aparatu, obróbki i retuszu zdjęć oraz przygotowania materiału do wydruku.

Zajmujemy się również wykonywaniem zdjęć produktowych i reklamowych na potrzeby zamieszczenia fotografii w prasie czy internecie.

Nasze doświadczenie w realizacji projektów dla takich firm jak np. PZU, Monnari, Idea Bank, PKO BP, Primulator, Ewana, Monnari, Marconi, Hexeline, Chanty, Bella Donna, Pabia czy Tola Collection gwarantuje najwyższą jakość usług.

Misją naszej firmy jest zadowolenie klienta poprzez indywidualne podejście do każdego zlecenia, twórcze myślenie, oryginalne pomysły i bezpośredni kontakt począwszy od przyjęcia zlecenia do efektu finalnego czyli przesłania zdjęć. Realizujemy zamówienia w formie papierowej i elektronicznej, również wydruki wielkoformatowe, zapewniamy krótki czas realizacji i miły kontakt na każdym etapie zlecenia.

Zapraszamy do współpracy.

Galeria zdjęć

Szczegóły

Kategoria Fotograf
Identyfikator fotograf_lodz
Imię i nazwisko Tomasz Pawlak
Data dodania 2018-01-12
Płeć mężczyzna
Wiek 50 lat
Miejscowość Łódź, woj. łódzkie, Polska
Specjalizacja zdjęcia studyjne, zdjęcia plenerowe, zdjęcia reklamowe, celebryci, praca z modelkami, praca z modelami, bielizna, nagość zakryta, akt artystyczny
Języki polski, angielski
Miejsce pracy cały kraj
Oczekiwane zarobki do negocjacji
Staż w zawodzie powyżej 5 lat, wiele kontraktów
Doświadczenie zawodowe profesjonalista
Wyposażenie/sprzęt pełne wyposażenie studia - Elfo, sprzęt - system Pentax

Komentarze

Brak

Popularne Wyszukiwania


Ostatnio dodane

Najnowsze ogłoszenia osób z naszej sieci społecznościowej, w tym modelek, fotografów, muzyków i tancerzy. Zapraszamy do odwiedzin
Idź na casting i daj się odkryć Starcasting.pl to portal castingowy oraz sieć społecznościowa osób z branży artystycznej i rozrywkowej, to miejsce rozwoju swojej kariery i odkrywania nowych talentów i dzielenia się swoją twórczością. Zarejestruj się
Wczytywanie danych...