Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Fotografowie castingi i ogłoszenia

Utwórz darmowe konto, dziel się swoją twórczością, nawiązuj ciekawe kontakty, bierz udział w castingach, daj się poznać jako wzięta modelka, aktor lub fotograf, zdobądź popularność jako tancerz, rozwiń swoją muzyczną karierę!

Ogłoszenia branży artystycznej i rozrywkowej
  • Baza modelek i modeli
  • Baza fotografów i stylistów
  • Baza aktorów, muzyków i tancerzy
  • Castingi
  • Baza agencji
  • Interesująca społeczność
Fotograf Alex B.
96 odwiedzin
109 odsłon

Alex B.

Londyn, United Kingdom

Fotograf
Bielizna, Nagość zakryta, Akt artystyczny

Witam!

Poszukujemy modelki dla naszej agencji na potrzeby naszego nowego projektu.

Poszukuje modelki do sesji, współpracuję z agencja z Londynu, gdzie tez mieszkam i często bywam w Polsce. Wykonuje dla nich szereg sesji na potrzeby ich różnych projektów. Obecnie poszukuje odważnych modelek (mogą być poczatkujące) do sesji w stylu - tzw. open legs. Produkcja tylko na rynki zagraniczne.

Daj mi proszę znać czy jesteś zainteresowana współpracą. Oczywiście za wynagrodzeniem albowiem nasze modelki podczas stałych zleceń zarabiaj średnio od 4.000 do 10.000 zł miesięcznie nawet! Oczywiście, to jest kwestia uzależniona od wielu czynników jednakże możliwości są. Na początku musimy zbudować Twoje portfolio dla naszego projektu.


Gwarantuje sesje w milej i kulturalnej atmosferze. Nadto współpraca z zagraniczną agencją daje o wiele większe możliwości zwłaszcza, ze ja pracuje dla niej bezpośrednio. W Polsce większość fotografów sprzedaje zdjęcia właśnie do tych agencji, tak więc oni tez muszą na czymś zarobić, współpraca ze mną gwarantuje Tobie większe przyszłe zarobki.

Pozdrawiam serdecznie & Miłego dnia,

Galeria zdjęć

Szczegóły

Kategoria Fotograf
Identyfikator statusquopoland
Imię i nazwisko Alex B.
Data dodania 2018-01-15
Płeć kobieta
Wiek 39 lat
Miejscowość Londyn, United Kingdom
Specjalizacja bielizna, nagość zakryta, akt artystyczny
Języki polski, angielski
Miejsce pracy cały kraj
Oczekiwane zarobki powyżej 1000
Staż w zawodzie poniżej roku
Doświadczenie zawodowe amator
Wyposażenie/sprzęt Canon 500D

Komentarze

Brak

Popularne Wyszukiwania


Ostatnio dodane

Najnowsze ogłoszenia osób z naszej sieci społecznościowej, w tym modelek, fotografów, muzyków i tancerzy. Zapraszamy do odwiedzin
Idź na casting i daj się odkryć Starcasting.pl to portal castingowy oraz sieć społecznościowa osób z branży artystycznej i rozrywkowej, to miejsce rozwoju swojej kariery i odkrywania nowych talentów i dzielenia się swoją twórczością. Zarejestruj się
Wczytywanie danych...