Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Muzycy castingi i ogłoszenia

Utwórz darmowe konto, dziel się swoją twórczością, nawiązuj ciekawe kontakty, bierz udział w castingach, daj się poznać jako wzięta modelka, aktor lub fotograf, zdobądź popularność jako tancerz, rozwiń swoją muzyczną karierę!

Ogłoszenia branży artystycznej i rozrywkowej
  • Baza modelek i modeli
  • Baza fotografów i stylistów
  • Baza aktorów, muzyków i tancerzy
  • Castingi
  • Baza agencji
  • Interesująca społeczność
11 odwiedzin
12 odsłon

Magdalena B.

Nowogród Bobrzański, woj. lubuskie, Polska

Muzyk
Piosenkarz

Hey,
Nazywam się Magda. mam 30 lat. Z muzyką jestem związana od zawsze. Jako dziecko uczęszczałam na różnego rodzaju warsztaty , chóry oraz brałam udział w wielu konkursach muzycznych.
Z każdym wiekiem powiększając swój bagaż o coraz to nowsze doświadczenia. Od kilku lat mieszkam w Niemczech. To tu zdecydowałam, że muzyka i śpiew będą grały w moim życiu pierwsze skrzypce. Dlatego też zaczęła intensywniej wchodzić w świat artystyczny.
W listopadzie 2016 wzięłam udział w The Voice of Polonia organizowanym w Brukseli, w którym zostałam laureatka I miejsca. W lipcu 2017 dostałam się również do finału I Polonijnego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, w którym swoją determinacja również zdobyłam I miejsce.
Kocham śpiewać i ostatni rok dał mi dużo powodów, abym mogła być pewna, że to właśnie jest moją drogą w życiu... ale... już z własnymi utworami.
Dlatego szukam artystów, muzyków oraz ludzi chętnych do współpracy w stworzeniu zespołu z własnymi kompozycjami, z którym w przyszłości będę mogła koncertować po całym świecie:)

Wszystkich chętnych zapraszam na priv.

Szczegóły

Kategoria Muzyk
Identyfikator MagdaB
Imię i nazwisko Magdalena B.
Data dodania 2017-10-19
Płeć kobieta
Wiek 32 lat
Miejscowość Nowogród Bobrzański, woj. lubuskie, Polska
Specjalizacja piosenkarz
Języki polski
Miejsce pracy moje województwo
Wzrost brak danych
Waga brak danych
Długość włosów brak danych
Kolor włosów brak danych
Kolor oczu brak danych
Budowa ciała brak danych
Znaki szczególne brak danych
Oczekiwane zarobki brak danych
Staż w zawodzie brak danych
Doświadczenie zawodowe brak danych

Komentarze

Brak

Popularne Wyszukiwania


Ostatnio dodane

Najnowsze ogłoszenia osób z naszej sieci społecznościowej, w tym modelek, fotografów, muzyków i tancerzy. Zapraszamy do odwiedzin
Idź na casting i daj się odkryć Starcasting.pl to portal castingowy oraz sieć społecznościowa osób z branży artystycznej i rozrywkowej, to miejsce rozwoju swojej kariery i odkrywania nowych talentów i dzielenia się swoją twórczością. Zarejestruj się
Wczytywanie danych...