Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Muzycy castingi i ogłoszenia

Utwórz darmowe konto, dziel się swoją twórczością, nawiązuj ciekawe kontakty, bierz udział w castingach, daj się poznać jako wzięta modelka, aktor lub fotograf, zdobądź popularność jako tancerz, rozwiń swoją muzyczną karierę!

Ogłoszenia branży artystycznej i rozrywkowej
  • Baza modelek i modeli
  • Baza fotografów i stylistów
  • Baza aktorów, muzyków i tancerzy
  • Castingi
  • Baza agencji
  • Interesująca społeczność
Muzyk Grzegorz Skibka
13 odwiedzin
32 odsłon

Grzegorz Skibka

Kielce, woj. świętokrzyskie, Polska

Muzyk
Kompozytor, Pianista, Teksty piosenek, Technik, Producent muzyczny

Jestem producentem, kompozytorem, aranżerem i tekściarzem - tworze muzykę głównie w stylu pop i połączenie disco polo z innymi gatunkami. Mam kilkadziesiąt kompozycji wolnych z tekstem oraz z linią melodyczną - Poszukuję wokalistów, którzy zaśpiewają moje kompozycje. Zaśpiewaną muzykę będę zamieszczał na YouTube i włączę reklamy. Zyskami z reklam podzielę się po 50%. Na 28 kompozycje, które stworzyłem - 12 zdobywają dużo polubień do ilości odtworzeń na portalu SoundCloud - pozostałe są średnie - ale też zdobywają polubienia. Wybierz kompozycje, które ci pasują - nie musisz nic płacić, a może staniesz się sławny-a. Zapraszam do współpracy. Ogłoszenie dotyczy całej polski.

Współpraca byłaby zdalna, polegałaby na udzielaniu się wokalnie w moich kompozycjach - potrzebny jest tylko własny mikrofon - nie musi być drogi, nawet tanim można dobrze nagrać. Ja tworzę muzykę Ty śpiewasz, ja to obrabiam robię mix, mastering i wrzucam na YouTube. A zarobki? z 1000 wyświetleń powinno być teoretycznie 1$ z tego połowa dla Ciebie i - podatek . Po paru latach może zdobędzie się rozgłos. Zobaczymy czas pokaże co będzie - lepiej nie nastawiać się na kasę - chodzi głównie o wypromowanie się - niektórzy mają po 2000 wyświetleń, więc może być różnie z tym.

Link do moich najlepszych kompozycji:
http://grzegorz-skibka-najlepsza-muzyka.blogspot.com/

Kontakt:
skibkamusic@gmail.com

Galeria zdjęć

Lista Audio

Szczegóły

Kategoria Muzyk
Identyfikator SkibkaMusic
Imię i nazwisko Grzegorz Skibka
Data dodania 2017-05-11
Płeć mężczyzna
Wiek 32 lat
Miejscowość Kielce, woj. świętokrzyskie, Polska
Specjalizacja kompozytor, pianista, teksty piosenek, technik, producent muzyczny
Języki polski, angielski
Miejsce pracy cały kraj
Wzrost 170
Waga 75
Długość włosów krótkie
Kolor włosów ciemny blond
Kolor oczu zielone
Budowa ciała średnia
Znaki szczególne brak
Oczekiwane zarobki za darmo
Staż w zawodzie powyżej 5 lat
Doświadczenie zawodowe profesjonalista

Komentarze

Brak

Popularne Wyszukiwania


Ostatnio dodane

Najnowsze ogłoszenia osób z naszej sieci społecznościowej, w tym modelek, fotografów, muzyków i tancerzy. Zapraszamy do odwiedzin
Idź na casting i daj się odkryć Starcasting.pl to portal castingowy oraz sieć społecznościowa osób z branży artystycznej i rozrywkowej, to miejsce rozwoju swojej kariery i odkrywania nowych talentów i dzielenia się swoją twórczością. Zarejestruj się
Wczytywanie danych...