Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Muzycy castingi i ogłoszenia

Utwórz darmowe konto, dziel się swoją twórczością, nawiązuj ciekawe kontakty, bierz udział w castingach, daj się poznać jako wzięta modelka, aktor lub fotograf, zdobądź popularność jako tancerz, rozwiń swoją muzyczną karierę!

Ogłoszenia branży artystycznej i rozrywkowej
  • Baza modelek i modeli
  • Baza fotografów i stylistów
  • Baza aktorów, muzyków i tancerzy
  • Castingi
  • Baza agencji
  • Interesująca społeczność
Muzyk Monika K.
23 odwiedzin
28 odsłon

Monika K.

Ruda Śląska, woj. śląskie, Polska

Muzyk
Piosenkarz, Smyczkowe, Wesela, Eventy, Sceny klubowe, Sceny outdoorowe, Muzyk sesyjny, Producent muzyczny, Zespół muzyczny

Piosenkarka, ale też autorka testów. Muzyka jest niewątpliwie jej moją pasją. Zamiłowanie do występowania na scenie oraz ogromny potencjał wokalny został odkryty i doceniony w Państwowej Szkole Muzycznej. Tam, oprócz profesjonalnego śpiewu,uczyłam się gry na skrzypcach, które były instrumentem docelowym.

Zaczynałam od występowania w lokalnych konkursach muzycznych. Pierwszą większą wygraną zapewnił występ podczas konkursu „Ocalić od zapomnienia” Ryszarda Rydla w Piekarach Śląskich. Dzięki swojej ogromnej determinacji wystąpiłam w popularnych programach emitowanych w czołowych telewizyjnych stacjach takich jak: X Factor czy Mam Talent.

Mam na swoim koncie aż cztery wydane płyty oraz kilka własnych teledysków. Oficjalny początek kariery scenicznej datuje się na 2012 rok. Zaczęłam wtedy pojawiać się w różnych stacjach telewizyjnych, oraz występować w audycjach radiowych. Swoją pierwszą płytę wydałam w 2015 roku. Wcześniej na rynku muzycznym pojawiały się jedynie single. Był to pewnego rodzaju przełom. Mogłam wystąpić przed, między innymi, Stanem Borysem i zespołem Baciary. Były to jedne z ważniejszych koncertów. Naprawdę kocham występować na scenie.

Nie chce zamykać się na jeden gatunek muzyczny. Na swojej wokalnej drodze śpiewałam już w zespole rockowym, próbowałam disco i naturalnie występowałam na śląskich scenach. Ostatnio, zafascynowana muzyką i językiem tureckim, zapragnęłam stworzyć coś również w tym klimacie.
Można zobaczyć mnie na koncertach plenerowych jak i imprezach zamkniętych. Kiedy tylko pojawia się możliwość angażuje się w liczne akcje charytatywne.

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY!! :)

Galeria zdjęć

Szczegóły

Kategoria Muzyk
Identyfikator monya
Imię i nazwisko Monika K.
Data dodania 2018-10-26
Wiek 24 lat
Miejscowość Ruda Śląska, woj. śląskie, Polska
Specjalizacja piosenkarz, smyczkowe, wesela, eventy, sceny klubowe, sceny outdoorowe, muzyk sesyjny, producent muzyczny, zespół muzyczny
Języki polski, angielski, włoski
Miejsce pracy cały kraj
Wzrost 165
Waga 51
Długość włosów półdługie
Kolor włosów brązowe
Kolor oczu ciemnobrązowe
Budowa ciała szczupła
Znaki szczególne brak
Oczekiwane zarobki koszty dojazdu, do negocjacji
Staż w zawodzie powyżej 5 lat
Doświadczenie zawodowe profesjonalista

Komentarze

Brak

Popularne Wyszukiwania


Ostatnio dodane

Najnowsze ogłoszenia osób z naszej sieci społecznościowej, w tym modelek, fotografów, muzyków i tancerzy. Zapraszamy do odwiedzin
Idź na casting i daj się odkryć Starcasting.pl to portal castingowy oraz sieć społecznościowa osób z branży artystycznej i rozrywkowej, to miejsce rozwoju swojej kariery i odkrywania nowych talentów i dzielenia się swoją twórczością. Zarejestruj się
Wczytywanie danych...