Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Pomoc i najczęściej zadawane pytania FAQ

Dla kogo jest nasz serwis?

Serwis został stworzony z zamiarem ułatwienia prezentacji swojej osoby w Internecie w celu pozyskania nowych kontraktów lub nawiązania relacji towarzyskich wszystkim osobom związanym z szeroko pojętą działalnością artystyczną, rozrywkową i modelingową, w szczególności modelkom i modelom, fotografom, stylistom, wizażystom i fryzjerom, aktorom i statystom, muzykom, tancerzom oraz grupom muzycznym lub tanecznym. Serwis umożliwia nawiązanie kontaktu pomiędzy tymi osobami i zleceniodawcami, którymi w szczególności są agencje modelek, agencje artystyczne i reklamowe, producenci filmowi i łowcy talentów, poprzez tworzenie castingów, czyli swego rodzaju ogłoszeń o pracę. Użytkownicy zgłaszając swoje ogłoszenia na casting mają możliwość znalezienia dodatkowej lub stałej pracy, nawiązania kontaktów biznesowych, nabrania doświadczenia. Oprócz tego poprzez system wewnętrznej poczty oraz komentarzy użytkownicy za pomocą swoich profili mogą nawiązać kontakty towarzyskie i biznesowe, a dzięki możliwość dodawania zdjęć, plików audio i video mogą wypromować swoją twórczość.

Jakie konto wybrać?

Konto prywatne - konto przeznaczone dla osób prywatnych, w tym małych (jednoosbowych) firm, które zaliczają siebie do jednej z kategorii: modelek, modeli, fotografów, stylistów (w tym fryzjerów i wizażystów), aktorów, muzyków i tancerzy (w tym grup muzycznych lub tanecznych). Najpierw tworzysz konto, a następnie po zalogowaniu dodajesz swoje ogłoszenie, które będzie Twoją główną i widoczną wizytówką w serwisie. Osoba będąca jednocześnie np. modelką i fotografem może dodać dwa ogłoszenia, jedno jako modelka i drugie jako fotograf i nie trzeba do tego tworzyć osobnego konta. Konto przeznaczone jest generalnie dla osób poszukujących zleceń i chcących zaprezentować swoje osiągnięcia.

Konto firmowe - konto przeznaczone dla firm w tym w szczególności dla agencji modelingowych, fotograficznych, aktorskich, reklamowych w także producentów filmowych bądź reklamowych oraz łowców talentów. Aby utworzyć konto musisz posiadać zarejestrowaną działalność gospodarczą lub spółkę osobową bądź kapitałową. Po utworzeniu konta możesz dodawać pracowników i agentów, którzy będą zarządzać bazą ogłoszeń w serwisie. Baza ogłoszeń składa się z zatrudnonych w Twojej agencji modeli, modelek, aktorów, fotografów. Dodatkowo możesz tworzyć castingi oraz komunikować się bezpośrednio z innymi użytkownikami serwisu.

Jak to działa?

Na początku podczas procesu rejestracji wybierasz jakie konto chcesz założyć (patrz sekcja powyżej). Następnie wypełniasz formularz, zajmuje to nie więcej niż 1 minutę, i za chwilę na twoją pocztę przychodzi wiadomość e-mail z wygenerowany hasłem do konta. Jeśli wiadomość nie dojdzie, sugerujemy sprawdzenie skrzynki na spam. Po udanym logowaniu możesz już dodać swoje ogłoszenia (nazywane również profilem), które będzie twoją główną wizytówka w serwisie. Do ogłoszenia możesz dołączać również zdjęcia oraz pliki audio i video. Dodania nowych zdjęć i plików odbywa się w edycji ogłoszenia.

Serwis nie działa poprawnie

Serwis może nie działać poprawnie w starszych przeglądarkach internetowych, w szczególności w Internet Explorer. Sugerujemy wtedy zmianę przeglądarki na inną, np. Firefox lub Chrome. W przypadku wystąpienia innych błędów, system raportowania na bieżąco przesyła nam odpowiednie informacje, dzięki czemu szybko diagnozujemy i naprawiamy usterkę.

Jestem rodzicem utalentowanych dzieci

Jeśli jesteś rodzicem utalentowanych dzieci (aktorsko, tanecznie, muzycznie, itp.) i chciałbyś zamieścić ich profile w naszym serwisie utwórz Konto Prywatne i dodaj ogłoszenia swoich dzieci. W przypadku konta prywatnego można dodać co prawda jedynie po jednym ogłoszeniu w każdej kategorii, istnieje jednak możliwość dodania większej ilości ogłoszeń po kontakcie mailowym z naszym biurem obsługi klienta.

Ile to kosztuje?

Podstawowe i zarazem umożliwiające normalną aktywność funkcje (m.in. dodawanie max. 12 zdjęć, komentowanie, wysyłanie wiadomości), są dostępne w serwisie za darmo. Jeśli potrzebujesz jednak więcej możliwości na promocję swojej twórczości, możesz wykupić Abonament za jedyne 5zł miesięcznie. Po wygaśnięciu miesięcznego abonamentu, jeśli nie zdecydujesz się na kontynuację w kolejnych miesiącach, dodane dotychczas zdjęcia (w liczbie powyżej 12) nadal będą dostępne, nie usuniemy ich, ani nie ograniczymy do nich dostępu. Więcj informacji znajdzesz po zalogowaniu się na swoje konto.

Wczytywanie danych...