Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Tancerze castingi i ogłoszenia

Utwórz darmowe konto, dziel się swoją twórczością, nawiązuj ciekawe kontakty, bierz udział w castingach, daj się poznać jako wzięta modelka, aktor lub fotograf, zdobądź popularność jako tancerz, rozwiń swoją muzyczną karierę!

Ogłoszenia branży artystycznej i rozrywkowej
  • Baza modelek i modeli
  • Baza fotografów i stylistów
  • Baza aktorów, muzyków i tancerzy
  • Castingi
  • Baza agencji
  • Interesująca społeczność
Tancerz Mahtab B.
93 odwiedzin
116 odsłon

Mahtab B.

Wrocław, woj. dolnośląskie, Polska

Tancerz
Choreograf, Nauczyciel, Taniec na żywo, Taniec brzucha

Profesjonalna tancerka brzucha (arab. raqs sharqi), oferuje wyjątkową oprawę artystyczną imprez firmowych (konferencje, gale, bankiety, imprezy integracyjne, szkolenia), imprez okolicznościowych (wesela, urodziny, imieniny, wieczory panieńskie, dzień kobiet, sylwester), eventów kulturalnych. Mahtab zdobyła serca publiczności nie tylko w kraju, ale i zagranicą. Do najważniejszych pokazów tańca poza granicami Polski można zaliczyć jej cykliczne występy w marokańskiej restauracji „Aladin”.

W repertuarze znajdują się folklorystyczne oraz klasyczne odmiany tańca arabskiego, a także drum solo oraz taniec z rekwizytami.
Program pokazu dostosowany jest do indywidualnych potrzeb Klienta oraz do rodzaju imprezy, tak aby olśniewające show zapadło w pamięć wszystkich Gości.
Istnieje możliwość połączenia pokazu z animacją publiczności: lekcją tańca brzucha i wspólną zabawą do muzyki arabskiej.


Od 2008 roku instruktorka tańca orientalnego, choreograf pokazów 'Szczypta Orientu'. Mahtab prowadzi regularne kursy oraz warsztaty tematyczne według autorskiego programu zajęć.

Zakosztuj szczypty Orientu i poznaj czar zmysłowego tańca, rytmów arabskiej muzyki i przepięknych kostiumów niczym z Baśni tysiąca i jednej nocy!

Galeria zdjęć

Szczegóły

Kategoria Tancerz
Identyfikator Mahtab
Imię i nazwisko Mahtab B.
Data dodania 2014-10-19
Płeć kobieta
Wiek -- lat
Miejscowość Wrocław, woj. dolnośląskie, Polska
Specjalizacja choreograf, nauczyciel, taniec na żywo, taniec brzucha
Języki polski, angielski, hiszpański, włoski
Miejsce pracy cały kraj
Wzrost brak danych
Waga brak danych
Długość włosów bardzo długie
Kolor włosów jasny blond
Kolor oczu niebieskie
Budowa ciała szczupła
Znaki szczególne brak danych
Oczekiwane zarobki do negocjacji
Staż w zawodzie powyżej 5 lat, wiele kontraktów
Doświadczenie zawodowe profesjonalista

Komentarze

Brak

Popularne Wyszukiwania


Ostatnio dodane

Najnowsze ogłoszenia osób z naszej sieci społecznościowej, w tym modelek, fotografów, muzyków i tancerzy. Zapraszamy do odwiedzin
Idź na casting i daj się odkryć Starcasting.pl to portal castingowy oraz sieć społecznościowa osób z branży artystycznej i rozrywkowej, to miejsce rozwoju swojej kariery i odkrywania nowych talentów i dzielenia się swoją twórczością. Zarejestruj się
Wczytywanie danych...